यस्ता छन प्रमुख दलहरुले हालसम्म जितेका स्थानीय तहहरु (विजेता सूचिसहित)
एमाले र कांग्रेसबीच प्रतिस्पर्धा,माओवादी तेश्रो दल
प्रकासित मिति : २०७४ जेष्ठ ५, शुक्रबार प्रकासित समय : ०७:४२
काठमाडौं । स्थानीय तहको पहिलो चरणको मत गणनाको कार्य अझै सकिएको छैन । निर्वाचन आयोगले एक हप्ताभित्र सबै स्थानमा गणना गरी सक्ने बताएपनि गणना कार्यमा भने अत्यन्त ढिलाई भएको आरोप आइनै रहेको छ ।
मत गणनाको पछिल्लो परिणामलाई हेर्दा एमाले विभिन्न ९५ स्थानीय तहमा जितेको छ भने कांग्रेसले ८७ स्थानमा जितेको छ । उनीहरुको यो अवस्थालाई हेर्दा तिब्र प्रतिस्पर्धाको अवस्थामा दुई दलहरु रहेका देखिन्छन ।
अहिलेसम्मको अवस्थालाई हेर्दा राजधानी लगाएत देशका चारैवटा महानगरपलिकामा पछाडि परेको माओवादीले स्थानीय ग्रामीण क्षेत्रमा भने जितेको देखिन्छ । माओवादी भने अहिलेको परिणामलाई हे.र्दा तेश्रो पार्टीका रुपमा देखिएको छ ।
हेर्नुहोस यस्तो छ प्रमुख तीन दलहरुले अहिलेसम्म जितेका स्थान र उम्मेदवारहरुको सूचि–
एमालेः ९५ स्थान:
क्र. सं जिल्ला प्रदेश स्थानीय तहको नाम निर्वाचित जनप्रतिनिधिको नाम पद
१ डोल्पा ६ त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका ओमबहादुर बुढा मेयर
२ डोल्पा ६ ठूलीभेरी नगरपालिका गणेशबहादुर शाही मेयर
३ जाजरकोट ६ भेरी नगरपालिका सिपी घर्ती मेयर
४ दैलेख ६ नारायण नगरपालिका रत्नबहादुर खड्का मेयर
५ दैलेख ६ चामुण्डा नगरपालिका सूर्यबहादुर शाही मेयर
६ कालिकोट ६ खाडाचक्र नगरपालिका जशीप्रसाद पाण्डे मेयर
७ पर्वत ४ फलेवास नगरपालिका पदमपाणि शर्मा मेयर
८ धादिङ ३ धुनिवेशी नगरपालिका बालकृष्ण आचार्य मेयर
९ दोलखा ३ जिरी नगरपालिका टंक जिरेल मेयर
१० काठमाडौं ३ शंखरापुर नगरपालिका सुवर्ण श्रेष्ठ मेयर
११ बागलुङ ४ ढोरपाटन नगरपालिका देवकुमार नेपाली मेयर
१२ रामेछाप ३ मन्थली नगरपालिका रमेश बस्नेत मेयर
१३ सुर्खेत ६ लेकवेसी नगरपालिका गगनसिंह सुनार मेयर
१४ जाजरकोट ६ छेडागाड नगरपालिका लालबहादुर महतारा मेयर
१५ रामेछाप ३ रामेछाप नगरपालिका रोशन पाख्रिन मेयर
१६ स्याङ्जा ४ गल्याङ नगरपालिका भुपराज अधिकारी मेयर
१७ दैलेख ६ आठबीसकोट नगरपालिका खड्गराज उपाध्याय मेयर
१८ सिन्धुपाल्चोक ३ मेलम्ची नगरपालिका डम्बर अर्याल मेयर
१९ सिन्धुली ३ कमलामाई नगरपालिका खड्ग खत्री मेयर
२० काभ्रे ३ बनेपा नगरपालिका लक्ष्मीनरसिंह बादे, रेखा दाहाल मेयर,उपमेयर
२१ काठमाडौं ३ टोखा नगरपालिका प्रकाश अधिकारी, ज्ञानीमाया डंगोल मेयर, उपमेयर
२२ लमजुङ ४ वेशीसहर नगरपालिका गुमानसिंह अर्याल मेयर
२३ बागलुङ ४ बागलुङ नगरपालिका जनक पौडेल मेयर
२४ लमजुङ ४ सुन्दरबजार नगरपालिका जनक मिश्र मेयर
२५ सिन्धुपाल्चोक ३ बाह्रबिसे नगरपालिका निमफुन्जु शेर्पा मेयर
२६ स्याङ्जा ४ पुतलीबजार नगरपालिका सीमा क्षेत्री मेयर
२७ नवलपरासी ४ गैंडाकोट नगरपालिका छत्रराज पौडेल मेयर
२८ सल्यान ६ वनगाड कुभिन्डे गोविन्द पुन मेयर
२९ तनहुँ ४ भीमाद नगरपालिका मेघबहादुर थापा मेयर
३० मनाङ ४ चामे गाउँपालिका लोकेन्द्र घले अध्यक्ष
३१ मनाङ ४ नेस्याङ गाउँपालिका कान्छा घले अध्यक्ष
३२ डोल्पा ६ काइके गाउँपालिका अंगद राना अध्यक्ष
३३ मुस्ताङ ४ घरपझोङ गाउँपालिका आशबहादुर थकाली अध्यक्ष
३४ डोल्पा ६ शेफोक्सुन्डो गाउँपालिका टासी टन्डु गुरुङ अध्यक्ष
३५ स्याङ्जा ४ फेदीखोला गाउँपालिका घनश्याम सुवेदी अध्यक्ष
३६ कास्की ४ मादी गाउँपालिका बेदबहादुर गुरुङ अध्यक्ष
३७ जाजरकोट ६ शिवालय गाउँपालिका नरेन्द्रकुमार शाही अध्यक्ष
३८ ललितपुर ३ महांकाल गाउँपालिका रामचन्द्र दाहाल अध्यक्ष
३९ तनहुँ ४ देवघाट गाउँपालिका दूर्गाबहादुर थापा अध्यक्ष
४० सल्यान ६ ढोरचौर गाउँपालिका चित्रबहादुर चलाउने अध्यक्ष
४१ रसुवा ३ गोसाँइकुण्ड गाउँपालिका कैसाङ नुर्पु तामाङ अध्यक्ष
४२ स्याङ्जा ४ हरिनाश गाउँपालिका खिमनारायण मानन्धर अध्यक्ष
४३ कास्की ४ रुपा गाउँपालिका नवराज ओझा अध्यक्ष
४४ जुम्ला ६ तिला गाउँपालिका रतननाथ योगी अध्यक्ष
४५ पर्वत ४ महाशिला गाउँपालिका राजु पौडेल अध्यक्ष
४६ हुम्ला ६ आदमचुली गाउँपालिका दलबहादुर फडेरा अध्यक्ष
४७ दैलेख ६ भैरवी गाउँपालिका प्रेमबहादुर बुढा अध्यक्ष
४८ कास्की ४ माछापुच्छे गाउँपालिका कर्णबहादुर गुरुङ अध्यक्ष
४९ दैलेख ६ महाबु गाउँपालिका जंगबहादुर शाही अध्यक्ष
५० रसुवा ३ कालिका गाउँपालिका सीताकुमारी पौडेल अध्यक्ष
५१ स्याङ्जा ४ आँधीखोला गाउँपालिका सुधीर पौडेल अध्यक्ष
५२ मकवानपुर ३ मकवानपुर गढी गाउँपालिका विदुर हुमागाइँ अध्यक्ष
५३ काभ्रे ३ खानीखोला गाउँपालिका कृष्णबहादुर खुलाल अध्यक्ष
५४ रामेछाप ३ गोकुलगंगा गाउँपालिका खड्ग सुनुवार अध्यक्ष
५५ रामेछाप ३ उमाकुण्ड गाउँपालिका शेरबहादुर सुनुवार अध्यक्ष
५६ धादिङ ३ सिद्धलेक गाउँपालिका प्रेमप्रसाद सिलवाल अध्यक्ष
५७ मकवानपुर ३ इन्द्रसरोवर गाउँपालिका जीवन लामा अध्यक्ष
५८ स्याङ्जा ४ कालीगण्डकी गाउँपालिका खिम थापा अध्यक्ष
५९ मकवानपुर ३ कैलाश गाउँपालिका टंकबहादुर मोक्तान अध्यक्ष
६० दैलेख ६ ठाँटीकाँध गाउँपालिका धीरबहादुर शाही अध्यक्ष
६१ बागलुङ ४ काठेखोला गाउँपालिका अमरबहादुर थापा मगर अध्यक्ष
६२ सिन्धुपाल्चोक ३ लिसंखुपाखर गाउँपालिका कमल नेपाल अध्यक्ष
६३ धादिङ ३ थाक्रे गाउँपालिका रामकुमार आचार्य अध्यक्ष
६४ धादिङ ३ नेत्रावती गाउँपालिका दूर्गाबहादुर शाक्य अध्यक्ष
६५ सिन्धुली ३ फिक्कल गाउँपालिका घनश्याम कार्की अध्यक्ष
६६ सिन्धुपाल्चोक ३ बलेफी गाउँपालिका केदार क्षेत्री अध्यक्ष
६७ म्याग्दी ४ धौलागिरि गाउँपालिका थमसरा पुन अध्यक्ष
६८ सल्यान ६ कपुरकोट गाउँपालिका भीमबहादुर सेन अध्यक्ष
६९ तनहुँ ४ घिरिङ गाउँपालिका रनबहादुर राना अध्यक्ष
७० लमजुङ ४ मस्र्याङ्दी गाउँपालिका अर्जुन गुरुङ अध्यक्ष
७१ नुवाकोट ३ तारकेश्वर गाउँपालिका रमेश वस्ती अध्यक्ष
७२ मकवानपुर ३ भीमफेदी गाउँपालिका हिदम लामा अध्यक्ष
७३ मुगु ६ खत्याड गाउँपालिका उब्जन शाही अध्यक्ष
७४ रामेछाप ३ लिखु गाउँपालिका गोविन्दबहादुर खड्का अध्यक्ष
७५ पर्वत ४ विहादी गाउँपालिका कमल भुसाल अध्यक्ष
७६ सल्यान ६ कालिमाटी गाउँपालिका दानबहादुर खत्री अध्यक्ष
७७ सिन्धुपाल्चोक ३ पाँचपोखरी गाउँपालिका टासी ह्याल्मो लामा अध्यक्ष
७८ म्याग्दी ४ मंगला गाउँपालिका सतप्रसाद रोका अध्यक्ष
७९ दैलेख ६ भगवतीमाई गाउँपालिका दानबहादुर थापा अध्यक्ष
८० स्याङ्जा ४ कालीगण्डकी गाउँपालिका खिमबहादुर थापा अध्यक्ष
८१ बागलुङ ४ बढीगाड गाउँपालिका नेहरसिंह पाइजा अध्यक्ष
८२ स्याङ्जा ४ विरुवा गाउँपालिका चुनप्रसाद शर्मा अध्यक्ष
८३ धादिङ ३ गंगाजमुना गाउँपालिका बलबहादुर अधिकारी अध्यक्ष
८४ दोलखा ३ गौरीशंकर गाउँपालिका स्वयमबहादुर खड्का अध्यक्ष
८५ काभ्रे ३ भाम्लु गाउँपालिका गुमानध्वज कुँवर अध्यक्ष
८६ सुर्खेत ६ सिम्ता गाउँपालिका कवीन्द्रकुमार केसी अध्यक्ष
८७ दोलखा ३ सैलुङ गाउँपालिका भरत दुलाल अध्यक्ष
८८ म्याग्दी ४ अन्नपूर्ण गाउँपालिका डम्बरबहादुर पुन अध्यक्ष
८९ दोलखा ३ तामाकोशी गाउँपालिका ईश्वरचन्द्र पोखरेल अध्यक्ष
९० दोलखा ३ कालिञ्चोक गाउँपालिका विनकुमार थामी अध्यक्ष
९१ धादिङ ३ त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका शम्भुकुमार थापा अध्यक्ष
९२ धादिङ ३ गल्छी गाउँपालिका कृष्णहरि श्रेष्ठ अध्यक्ष
९३ पर्वत ४ मोदी गाउँपालिका प्रेम पौडेल अध्यक्ष
९४ सिन्धुपाल्चोक ३ जुगल गाउँपालिका होमनारायण श्रेष्ठ अध्यक्ष
९५ धादिङ ३ गजुरी गाउँपालिका राजेन्द्रविक्रम बस्नेत अध्यक्ष
नेपाली कांग्रेसः ८७ स्थान
क्र. सं. जिल्ला प्रदेश स्थानीय तहको नाम पद निर्वाचित जनप्रतिनिधिको नाम
१ बुंङ्दीकाली गाउँपालिका, नवलपरासी अध्यक्ष दुर्गाबहादुर राना
२ तमानखोला गाउँपालिका, बागलुङ अध्यक्ष जोकलाल बुढा
३ नार्फू गाउँपालिका, मनाङ अध्यक्ष मिङ्मा छिरीङ लामा – निर्विरोध
४ नाशोङ गाउँपालिका, मनाङ अध्यक्ष – कमलमाया गुरुङ
५ थाकसाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ ध्यक्ष – बुद्धिप्रसाद शेरचन
६कुशे गाउँपालिका, जाजरकोट अध्यक्ष – हरिचन्द्र बस्नेत
७ लोमान्थाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ अध्यक्ष – सुवर्णकुमार विष्ट
८ बाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका, मुस्ताङ अध्यक्ष – फेन्चोक छेप्तेन गुरुङ
९ डुंगेश्वर गाउँपालिका, दैलेख अध्यक्ष – नगेन्द्रबहादुर मल्ल
१० पातारासी गाउँपालिका, जुम्ला अध्यक्ष – लक्ष्मण बोहरा
११ सिँजा गाउँपालिका, जुुम्ला अध्यक्ष – देवलसिंह रावल
१२ चुमनुब्री गाउँपालिका, गोरखा अध्यक्ष – धनबहादुर गुरुङ
१३ विनयी त्रिवेणी गाउँपालिका, नवलपरासी अध्यक्ष – डम्बरबहादुर जिसी
१४ बागमती गाउँपालिका, ललितपुर अध्यक्ष – वीरबहादुर लामा
१५ गोलञ्जोर गाउँपालिका, सिन्धुली अध्यक्ष – पुष्प कार्की
१६ उत्तरगया गाउँपालिका, रसुवा अध्यक्ष – उपेन्द्र लम्साल
१७ मध्यनेपाल नगरपालिका, लमजुङ मेयर – रमेशराज पाण्डे
१८ हुप्सेकोट गाउँपालिका, नवलपरासी अध्यक्ष – लक्ष्मी पाण्डे
१९ अन्नपूर्ण गाउँपालिका, कास्की अध्यक्ष – युवराज कुँवर
२० खनियाबास गाउँपालिका, धादिङ अध्यक्ष – रणबहादुर लामा
२१ सिमकोट गाउँपालिका, हुम्ला अध्यक्ष – पदम लामा
२२ बारेकोट गाउँपालिका, जाजरकोट अध्यक्ष – महेन्द्रबहादुर शाह
२३ इच्छाकामना गाउँपालिका, चितवन अध्यक्ष – गीता गुरुङ
२४ चिङ्गाङ गाउँपालिका, सुर्खेत अध्यक्ष – देवबहादुर चन्द
२५ गलकोट नगरपालिका, बागलुङ मेयर – भरत शर्मा गैरे
२६ निसीखोला गाउँपालिका, बागलुङ अध्यक्ष – तारानाथ पौडेल
२७ पैंयुँ गाउँपालिका, पर्वत अध्यक्ष –खगेन्द्र तिवारी
२८ त्रिवेणी गाउँपालिका, सल्यान अध्यक्ष – मानबहादुर डाँगी
२९ बाह्रताल गाउँपालिका, सुर्खेत अध्यक्ष – तेजबहादुर बस्नेत
३० घ्याङलेक गाउँपालिका, सिन्धुली अध्यक्ष – जगतबहादुर भोलन
३१ गण्डकी गाउँपालिका, गोरखा अध्यक्ष – होमबहादुर राना
३२ चन्दननाथ नगरपालिका, जुम्ला मेयर – कान्तिका सेजुवाल
३३ बुलिङटार गाउँपालिका, नवलपरासी अध्यक्ष – शशि बस्ताकोटी
३४ नौकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा अध्यक्ष – नुर्पु स्याङ्बो तामाङ
३५ किस्पाङ गाउँपालिका, नुवाकोट अध्यक्ष – छत्र लामा
३६ तादी गाउँपालिका, नुवाकोट अध्यक्ष – नारायणप्रसाद पाण्डे
३७ बेथानचोक गाउँपालिका, काभ्रे अध्यक्ष – प्रेमबहादुर तिमल्सिना
३८ तेमाल गाउँपालिका, काभ्रे अध्यक्ष – सलामसिंह लामा
३९ दैतेश्वर गाउँपालिका, दोलखा अध्यक्ष – छवि लामा
४० इच्छाकामना गाउँपालिका, चितवन –अध्यक्ष – गीता गुरुङ
४१ बराहताल गाउँपालिका, सुर्खेत अध्यक्ष – तेजबहादुर बस्नेत
४२ दूधपोखरी गाउँपालिका, लमजुङ अध्यक्ष – छुपीमाया गुरुङ
४३ गुराँस गाउँपालिका, दैलेख अध्यक्ष – खेमराज ओली
४४ आँबुखैरेनी गाउँपालिका, तनहुँ अध्यक्ष – गिरबहादुर थापा
४५ सिरानचोक गाउँपालिका, गोरखा अध्यक्ष –
४६ बेनी नगरपालिका, म्याग्दी मेयर – हरिकुमार श्रेष्ठ
४७ अजिरकोट गाउँपालिका, गोरखा अध्यक्ष – फणिन्द्र धिताल
४८ बकैया गाउँपालिका, मकवानपुर अध्यक्ष – दामोदर खनाल
४९ अन्नपूर्ण गाउँपालिका, म्याग्दी अध्यक्ष – क्याप्टेन डमबहादुर पुन
५० चापाकोट नगरपालिका, स्याङ्जा मेयर – शिवकुमार गिरी
५१ ऋषिङ गाउँपालिका, तनहुँ अध्यक्ष – शिवकुमार गिरी
५२ बराहताल गाउँपालिका, सुर्खेत अध्यक्ष – तेजबहादुर बस्नेत
५३ दक्षिणकाली नगरपालिका, काठमाडौं मेयर – मोहन बस्नेत
५४ देवचुली नगरपालिका, नवलपरासी मेयर – पूर्णप्रसाद श्रेष्ठ
५५ अर्जुनचौपारी गाउँपालिका, स्याङ्जा अध्यक्ष – दीर्घनारायण अर्याल
५६ दुप्चेश्वर गाउँपालिका, नुवाकोट अध्यक्ष – योविन्द्रसिंह तामाङ
५७ तीनपाटन गाउँपालिका, सिन्धुली अध्यक्ष – कर्णबहादुर थापामगर
५८ गोरखा नगरपालिका, गोरखा मेयर – राजनराज पन्त
५९ कुश्मा नगरपालिका, पर्वत मेयर – रामचन्द्र जोशी
६० धार्चे गाउँपालिका, गोरखा अध्यक्ष – सन्तबहादुर गुरुङ सन्तोष
६१ जलजला गाउँपालिका, पर्वत अध्यक्ष – यामबहादुर मल्ल
६२ भीरकोट नगरपालिका, स्याङ्जा मेयर – छायाँराम खनाल
६३ गोदावरी नगरपालिका, ललितपुर मेयर – गजेन्द्र महर्जन÷मुना भण्डारी
६४ पालुङटार नगर, गोरखा मेयर – दीपक कँडेल
६५ गोरखा नगरपालिका, गोरखा मेयर – राजनराज पन्त
६६ शुक्ला गण्डकी नगरपालिका, तनहुँ मेयर – किसान गुरुङ
६७ व्यास नगरपालिका, तनहुँ मेयर – वैकुण्ठनाथ न्यौपाने
६८ तीनपाटन गाउँपालिका, सिन्धुली अध्यक्ष – कर्णबहादुर थापा
६९ नौमुले गाउँपालिका, दैलेख अध्यक्ष – भद्रे बुढामगर
७० दुल्लु नगरपालिका, दैलेख मेयर – घनश्याम भण्डारी
७१ आरुघाट नगरपालिका, गोरखा मेयर – पूर्ण दाहाल – कल्पना नेपाली
७२ मालिका गाउँपालिका, म्याग्दी अध्यक्ष – श्रीप्रसाद रोका
७३ रघुगंगा गाउँपालिका, म्याग्दी अध्यक्ष – भवबहादुर भण्डारी
७४ मध्यविन्दु नगरपालिका, नवलपरासी मेयर – चन्द्रबहादुर राना
७५ विहादी गाउँपालिका, पर्वत अध्यक्ष – कमलप्रसाद भुसाल
७६ म्याग्दे गाउँपालिका, तनहुँ अध्यक्ष – मायाँ राना
७७ ज्वालामुखी गाउँपालिका, धादिङ अध्यक्ष – विनोद तिमिल्सिना
७८ विगु गाउँपालिका, दोलखा अध्यक्ष – युधिष्ठिर खड्का
७९ रोशी गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक अध्यक्ष – दलबहादुर लामा
८० लिखु गाउँपालिका, नुवाकोट अध्यक्ष – ध्रुव श्रेष्ठ
८१ मेघाङ गाउँपालिका, नुवाकोट अध्यक्ष – आशबहादुर तामाङ
८२ हेलम्बु गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक अध्यक्ष – निमा ग्याल्जेम लामा
८३ कनकासुन्दरी गाउँपालिका, अध्यक्ष – नगरवीर रावत
८४ क्रमाजोङ गाउँपालिका, मुगु अध्यक्ष – छिरिङ ग्याम्ने लामा
८५ छायाँनाथ रारा नगरपालिका, मुगु मेयर – हरिजंग शाही
८६ छत्रेश्वरी गाउँपालिका, सल्यान अध्यक्ष – सन्तोष केसी
८७ चितगढ गाउँपालिका, सुर्खेत अध्यक्ष – भद्र चन्द
माओवादी ४१ स्थान
क्र. सं. जिल्ला प्रदेश स्थानीय तहको नाम निर्वाचित जनप्रतिनिधिको नाम पद
१ धादिङ ३ बेनीघाटररोराङ गाउँपालिका पित्तबहादुर डल्लाकोटी अध्यक्ष
२ सिन्धुपाल्चोक ३ भोटेकोशी गाउँपालिका राजकुमार पौडेल,डावुटी शेर्पा अध्यक्षरउपाध्यक्ष
३ सिन्धुपाल्चोक ३ चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका अमानसिंह तामाङ र जानुका पराजुली मेयररउपमेयर
४ ललितपुर ३ कोन्ज्योसोम गाउँपालिका गोपीलाल सिङ्तान र मिङ्मा लामा अध्यक्षरउपाध्यक्ष
५ मकवानपुर ३ बागमती गाउँपालिका सर्केश घलान अध्यक्ष
६ सिन्धुली ३ हरिहरपुरगढी गाउँपालिका कार्शाल लामा र अनिता राई दनुवार अध्यक्षरउपाध्यक्ष
७ सिन्धुली ३ मरिन गाउँपालिका पानीराज बम्जन र संगीता माझी अध्यक्षरउपाध्यक्ष
८ रामेछाप ३ दोरम्बा गाउँपालिका कमानसिंह मोक्तान र कुश्चला घिसिङ अध्यक्षरउपाध्यक्ष
९ काभ्रे ३ महाभारत गाउँपालिका कान्छामाया जिम्बा र चेतकुमारी माझी अध्यक्षरउपाध्यक्ष
१० बागलुङ ४ ताराखोला गाउँपालिका प्रकाश घर्तीमगर र अध्यक्षरउपाध्यक्ष
११ तनहुँ ४ बन्दीपुर गाउँपालिका पूर्णसिंह थापा र करुणा गुरुङ अध्यक्षरउपाध्यक्ष
१२ गोरखा ४ सहिद लखन गाउँपालिका रमेश थापामगर र इन्दिरा तिवारी अध्यक्षरउपाध्यक्ष
१३ लमजुङ ४ दोर्दी गाउँपालिका अमरबहादुर गुरुङ अध्यक्ष
१४ डोल्पा ६ गजदुल्लु गाउँपालिका नरसिंह रोकाय र अमृता लामा अध्यक्षरउपाध्यक्ष
१५ डोल्पा ६ मुड्केचुला गाउँपालिका दत्तबहादुर शाही अध्यक्ष
१६ हुम्ला ६ नाम्खा गाउँपालिका विष्णु लामा र पेमा लामा अध्यक्षरउपाध्यक्ष
१७ हुम्ला ६ ताजाकोट गाउँपालिका बागदल मल्ल छत्याल र मञ्जु बुढा अध्यक्षरउपाध्यक्ष
१८ हुम्ला ६ चंखेली गाउँपालिका धनलाल चौलागाई अध्यक्ष
१९ हुम्ला ६ सर्केगाड गाउँपालिका कृष्ण रोकाया अध्यक्ष
२० कालिकोट ६ पचालझरणा गाउँपालिका खड्गराज सेजुवाल अध्यक्ष
२१ कालिकोट ६ पलाता गाउँपालिका लक्ष्मणबहादुर बम अध्यक्ष
२२ कालिकोट ६ सान्नीत्रिवेणी गाउँपालिका डम्बरबहादुर शाही अध्यक्ष
२३ जुम्ला ६ तातोपानी गाउँपालिका नवराज न्यौपाने र अस्मिता कार्की अध्यक्षरउपाध्यक्ष
२४ जुम्ला ६ हिमा गाउँपालिका रजबहादुर शाही र हिमाली रोकाय अध्यक्षरउपाध्यक्ष
२५ जुम्ला ६ गुठीचौर गाउँपालिका हरिबहादुर भण्डारी र टीका ऐडी अध्यक्षरउपाध्यक्ष
२६ सल्यान ६ बागचौर नगरपालिका लोकमान बुढाथोकी र कल्पना पुनमगर मेयररउपमेयर
२७ सल्यान ६ दार्मा गाउँपालिका निमबहादुर केसी र टीका शर्मा अध्यक्षरउपाध्यक्ष
२८ रुकुम ६ आठबीसकोट नगरपालिका गोर्खबहादुर केसी र गीता नेपाली मेयररउपमेयर
२९ रुकुम ६ चौरजहारी नगरपालिका विशाल शर्मा र राधा रोका मेयररउपमेयर
३० रुकुम ६ त्रिवेणी गाउँपालिका झक्कुप्रसाद घर्ती र राधा रोका अध्यक्षरउपाध्यक्ष
३१ रुकुम ६ मुसीकोट नगरपालिका देवीलाल गौतम र प्रेमकुमारी सुनार मेयररउपमेयर
३२ रुकुम ६ बाँफिकोट गाउँपालिका धर्मराज केसी र मनकला पुन अध्यक्षरउपाध्यक्ष
३३ रुकुम ६ सानोभेरी गाउँपालिका नरबहादुर पुन र इन्दिरा वली अध्यक्षरउपाध्यक्ष
३४ कालिकोट ६ रास्कोट नगरपालिका काशिचन्द्र बराज र मिमसरा बम मेयररउपाध्यक्ष
३५ कालिकोट ६ तिलागुफा नगरपालिका रत्नबहादुर शाही र दर्शना नेपाली मेयररउपमेयर
३६ जाजरकोट ६ त्रिवेणी नलगार्ड नगरपालिका टेकबहादुर रावल र बालकुमारी बस्नेत मेयररउपमेयर
३७ जाजरकोट ६ जुनीचाँदे गाउँपालिका कृष्णबहादुर केसी अध्यक्ष
३८ गोरखा ४ सुलिकोट गाउँपालिका विष्णु भट्ट र सनमाया गुरुङ अध्यक्षरउपाध्यक्ष
३९ मकवानपुर ३ थाहा नगरपालिका लवशेर विष्ट मेयर
४० काभ्रे ३ चौरी देउराली गाउँपालिका लेखराज गौतम अध्यक्ष
४१ चितवन ३ माडी नगरपालिका ठाकुर ढकाल